Kamera IP do samodzielnego montażu

kamera ip 637JBU 450x450

Kamera IP do samodzielnego montażu, czy to możliwe? Tak, nasza oferta oprócz specjalistycznych kamer proponuje właśnie takie rozwiązania. Nie trzeba do tego celu posiadać wykształcenia informatycznego czy zgłębiać wiedzę na forach internetowych. Kamerę IP zalogujesz do własnej sieci internetowej WIFI jak inne urządzenia: drukarkę, telewizor czy laptopa. To bardzo proste.

Dlaczego kamera IP?

Dlaczego kamera IP do samodzielnego montażu do ochrony Twojego domu? To proste, prócz wyżej wymienionych zalet, czyli nie musisz do tego celu posiadać wiedzy lub zatrudniać specjalistów z agencji ochrony. Korzystasz w domu z sieci WIFI? Podłączasz różne urządzenia w ten sposób do Internetu? Drukarki, SmartTV, laptopy, smartfony, tablety etc. Tak, to z tym urządzeniem nie będziesz miał żadnych problemów. Do każdej kamery dołączyliśmy instrukcję po polsku, tak byś mógł krok po kroku zainstalować swoją kamerę. Kamery są niewielkie. Możesz postawić je na półce, zawiesić na ścianie czy przykleić do chropowatych powierzchni. Kamerę możesz w każdej chwili przenieść w inne miejsce i ponownie ją konfigurując, korzystać z podglądu chronionego miejsca. Urządzenie zasilane jest z gniazdka 230V, a łączysz się z nią przez sieć Internet 2,4GHz. Kamery przesyłają obraz w czasie rzeczywistym. Rejestracja obrazu odbywa się na dwa sposoby. Pierwszy, to przez kartę pamięci do 128 GB. Drugi zapis obrazu w płatnej chmurze. Ponadto zastosowano dodatkowe funkcje wspierające obsługę, a to: zdalne załączanie czujnika ruchu (powiadamianie o zdarzeniach) oraz dwukierunkowa komunikacja głosowa. Podsumowując, przedstawione wyżej zalety dotyczą wszystkich kamer IP do samodzielnego montażu.

Cechy kamery IP do samodzielnego montażu

Celem przedstawienia cech kamer IP do samodzielnego montażu skorzystamy z przykładu wprowadzonej niedawno do sklepu kamerę obrotową 637JBU.

Jest to kamera obrotowa. Wykonuje obrót wokół własnej osi oraz w pionie (góra, dół)

Wejścia kamery to slot kart pamięci i mikro do przewodu zasilającego.

Dodatkowo urządzenie wyposażone w przycisk reset, mikrofon i głośnik.

Obiektyw 2 megapiksele, 1080 P, HD

Diody podczerwieni (promień 10-12 metrów) do uzyskania wyrażnego obrazu w nocy (obraz czarno-biały). W dzień full kolor.

dw

Dodaj komentarz