Blog

Blog to miejsce w którym przedstawiamy wpisy dotyczące tematyki zabezpieczeń technicznych mienia oraz wykonywanych usług. Czas pandemii zwrócił uwagę także na ochronę zdrowia. Dlatego wśród oferowanych urządzeń są wspierające bezpieczeństwo osobiste.
W działalności łączymy sprzedaż towarów i usług z serwisem technicznym. Twoja opinia jest ważna, ponieważ stale podwyższamy kwalifikacje zawodowe oraz staramy się szybko reagować na potrzeby klientów. Także zapraszamy do zapoznania się z treściami, wiedzą, doświadczeniem oraz konstruktywnego komentowania.

Wyróżniony wpis

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Wpisy

Kamery wifi ip z opcją podłączenia przewodowego

Innowacyjne rozwiązanie obsługi kamery wifi ip z opcją podłączenia przewodowego. Podobnie jak z poprzednich wpisów już wiesz, że wybierając kamery wifi ip do monitoringu domu musisz zwrócić szczególną uwagę na jakość sygnału Internet w swoim domu. Sygnał w niektórych miejscach może być zakłócany przez pracę innych urządzeń lub elementy konstrukcyjne jak ściany czy stropy. Przy testowaniu siły sygnału możesz zauważyć różnice w wynikach. To może spowodować opóźnienie w przesyłanym obrazie, a czasami utratę łączności.

Monitoring domu kamerami wifi ip

Monitoring domu kamerami wifi ip to popularny sposób na zabezpieczenie mienia. Rozmawiając z klientami często zwracają uwagę, że po remoncie po prostu zapomnieli o zabezpieczeniu domu. Wtedy właśnie korzystają z kamer ip wifi.

Finger out – to awaria pulsoksymetru?

Finger out – to awaria pulsoksymetru? Nie zawsze. Jest wiele przyczyn dla których nasze urządzenie do mierzenia saturacji krwi może odmówić przeprowadzenia badania i wyświetl taki komunikat. By wiedzieć dlaczego tak się dzieje warto poznać zasadę działania pulsoksymetru i jego parametry techniczne.

Kamera IP do samodzielnego montażu

Kamera IP do samodzielnego montażu, czy to możliwe? Tak, nasza oferta oprócz specjalistycznych kamer proponuje właśnie takie rozwiązania. Nie trzeba do tego celu posiadać wykształcenia informatycznego czy zgłębiać wiedzę na forach internetowych. Kamerę IP zalogujesz do własnej sieci internetowej WIFI jak inne urządzenia: drukarkę, telewizor czy laptopa. To bardzo proste.

Sprytne kamery IP do ochrony Twojego mieszkania

Sprytne kamery IP do ochrony Twojego mieszania. Wynajmujesz lub kupiłeś mieszkanie i zastanawiasz się jak je zabezpieczyć? Możesz rozważyć założenie alarmu przewodowego lub bezprzewodowego. Proponujemy Ci lepsze rozwiązanie. Sprytne kamery IP, przenośne, naszpikowane elektroniką, które prócz obrazu prześlą komunikat na wskazane adresy o wejściu osoby w chronione miejsce.