Blog

Blog to miejsce w którym przedstawiamy wpisy dotyczące tematyki zabezpieczeń technicznych mienia oraz wykonywanych usług. Czas pandemii zwrócił uwagę także na ochronę zdrowia. Dlatego wśród oferowanych urządzeń są wspierające bezpieczeństwo osobiste.
W działalności łączymy sprzedaż towarów i usług z serwisem technicznym. Twoja opinia jest ważna, ponieważ stale podwyższamy kwalifikacje zawodowe oraz staramy się szybko reagować na potrzeby klientów. Także zapraszamy do zapoznania się z treściami, wiedzą, doświadczeniem oraz konstruktywnego komentowania.

Wyróżniony wpis

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Wpisy

AJcloud aplikacja do podglądu kamer wifi IP

AJcloud aplikacja do podglądu kamer wifi IP – podsumowanie Na zakończenie, jeżeli jesteś zainteresowany zabezpieczeniem swojego mieszkania, micro apartamentu czy willi, małej firmy to kamery IP do samodzielnego montażu sprawdzą się bez zarzutu. Ważnymi argumentami za są: niskie koszty, dużo funkcji, zdalny monitoring. Zainteresował Cię ten artykuł i chciałbyś być pierwszym informowanym o kolejnych wpisach,… Czytaj dalej AJcloud aplikacja do podglądu kamer wifi IP

Covid a saturacja

Poziom saturacji krwi poniżej 95% może skutkować hipoksją lub sinicą. Jeżeli chodzi o hipoksję to najczęściej objawia się: dusznością, przyśpieszonym oraz płytkim oddechem, niewyraźną wymową i widzeniem, trudnością w poruszaniu się, utratą przytomności. Natomiast sinica powoduje błękitne zabarwienie skóry, tkanek. Przy wynikach badań saturacji krwi poniżej 85% objawy najczęściej występują w ustach i języku. Jak… Czytaj dalej Covid a saturacja

Kamery wifi ip z opcją podłączenia przewodowego

Innowacyjne rozwiązanie obsługi kamery wifi ip z opcją podłączenia przewodowego. Podobnie jak z poprzednich wpisów już wiesz, że wybierając kamery wifi ip do monitoringu domu musisz zwrócić szczególną uwagę na jakość sygnału Internet w swoim domu. Sygnał w niektórych miejscach może być zakłócany przez pracę innych urządzeń lub elementy konstrukcyjne jak ściany czy stropy. Przy testowaniu siły sygnału możesz zauważyć różnice w wynikach. To może spowodować opóźnienie w przesyłanym obrazie, a czasami utratę łączności.

Monitoring domu kamerami wifi ip

Monitoring domu kamerami wifi ip to popularny sposób na zabezpieczenie mienia. Rozmawiając z klientami często zwracają uwagę, że po remoncie po prostu zapomnieli o zabezpieczeniu domu. Wtedy właśnie korzystają z kamer ip wifi.

Finger out – to awaria pulsoksymetru?

Finger out – to awaria pulsoksymetru? Nie zawsze. Jest wiele przyczyn dla których nasze urządzenie do mierzenia saturacji krwi może odmówić przeprowadzenia badania i wyświetl taki komunikat. By wiedzieć dlaczego tak się dzieje warto poznać zasadę działania pulsoksymetru i jego parametry techniczne.